شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1397/11/21 دعوت سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی از مردم  برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
دعوت سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، محمد فیضی لاله لو، سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی، در پیامی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فراخواند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، در این پیام آمده است:
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مخاطرات و تهدیدات منطقه ای و بین المللی بر علیه این دستاورد درخشان ملت بزرگ ایران و امام راحل(ره) به اوج خود رسیده است و هر لحظه بر دشمنی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی افزوده می شود.
این در شرایطی است که اقتدار و عظمت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز به روز رو به فزونی است و در تمامی عرصه ها از جمله در زمینه نقش آفرینی منطقه ای، شاهد رشد، توسعه و اثرگذاری هرچه بیشتر ایران اسلامی هستیم و همین مسأله نیز موجبات تشدید دشمنی ها را فراهم آورده است.
اینجانب، در این شرایط خطیر منطقه ای و بین المللی، با دعوت از ملت شریف ایران به ویژه مردم متدین و انقلابی شهر احمدآباد مستوفی جهت حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و تجدید عهد و پیمان خود با جانشین شایسته حضرت روح الله(ره)، رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای(حفظهم الله)، در ادامه مسیر انقلاب، امیدوارم تا راهپیمایی امسال نیز همچون سالهای گذشته، وحدت و انسجام شگرف و بی بدیل ملت ایران و عزم راسخ آنان در پی جویی آرمان های انقلاب را در منظر جهانیان به نمایش بگذارد.
تعداد بازدید: 11
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal