شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/01/20 پیام تبریک سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز
پیام تبریک سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز
مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی، در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز میلاد مسعود امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت مبارک حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی در این پیام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ایام پرخیر و برکت ماه شعبان برای تمامی مسلمانان سرشار از لحظات شادمانی آور جشن میلاد باسعادت امامان همام است که ایام سرورانگیز و مبارکی را رقم زده است.
در روزهای سوم و چهارم این ماه عزیز، شاهد میلاد مبارک امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) هستیم که اسطوره های جاودان پاسداری از اسلام ناب محمدی(ص) و جانبازی و جانفشانی تمام عیار در این راه هستند. امامان و پیشوایانی که پاسداران و مجاهدان طریق حق امروز بدانان اقتدا می کنند و روش و منش آنان را سرلوحه سلوک خود در دفاع از کیان آیین محمدی(ص) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار می دهند.
اینجانب فرارسیدن اعیاد شعبانیه، میلاد مسعود امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت مبارک حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) و همچنین میلاد آخرین امید بشریت برای نجات و رستگاری، حضرت مهدی موعود(عج) را به شهروندان متدین و انقلابی شهر احمدآباد مستوفی و همچنین جانبازان، ایثارگران و پاسداران جان برکف ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم تا خداوند توفیق حرکت در مسیر راستین آن پیشوایان طریق حق و حقیقت را به همگی ما عطا نماید.
تعداد بازدید: 10
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal