شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/02/23 مسئول مالی شهرداری احمدآباد مستوفی: برنامه ریزی جهت استفاده از منابع مالی موجود به بهینه ترین شکل ممکن را در دستور کار قرار داده ایم
مسئول مالی شهرداری احمدآباد مستوفی: برنامه ریزی جهت استفاده از منابع مالی موجود به بهینه ترین شکل ممکن را در دستور کار قرار داده ایم

ایرج عباسپور، مسئول مالی شهرداری احمدآباد مستوفی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری از برنامه ریزی جهت استفاده حداکثری و بهینه از منابع مالی موجود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، ایرج عباسپور با اشاره به تنگناهای مالی که شهرداری با آن دست به گریبان است، ابراز داشت: در راستای پیشبرد بی کم و کاست طرح ها و برنامه های شهری، برنامه ریزی جهت استفاده از منابع مالی موجود به بهینه ترین شکل ممکن را در دستور کار قرار داده ایم به گونه ای که به این شکل و با همت بلندی که در کلیت مجموعه شهرداری وجود دارد بتوانیم خدمات شایانی را به همشهریان عزیزمان ارائه دهیم.

مسئول مالی شهرداری احمدآباد مستوفی با اشاره به اهتمام کلی مجموعه شهرداری به این امر و به ویژه تأکید مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری در این خصوص، بیان داشت: خوشبختانه با همراهی مثبتی که از سوی کلیت مجموعه شاهد بوده ایم و همچنین تأکیدات مکرر سرپرست محترم شهرداری در این ارتباط، تاکنون نیز توفیقات خوبی در این زمینه داشته ایم و در بسیاری از موارد همچون اجرای طرح های مختلف، پیشبرد روندهای مالی مبتلابه شهرداری و... می توان نتایج آن را مشاهده نمود.

عباسپور در پایان ضمن تأکید بر ادامه این روند در چارچوب برنامه های شهرداری، ابراز امیدواری کرد تا با حل شدن مسائلی همچون ابلاغ حریم شهر و بازنگری در طرح هادی شهری، وضعیت مالی شهرداری بهبود یافته و شاهد ارائه خدمات هرچه باکیفیت تر و گسترده تر به شهروندان قدرشناس احمدآباد مستوفی باشیم.

تعداد بازدید: 30
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal