شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/04/18 تجلیل رییس شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی از عملکرد مسئول سابق حراست شهرداری احمدآباد مستوفی
تجلیل رییس شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی از عملکرد مسئول سابق حراست شهرداری احمدآباد مستوفی
پیمان فداکار، رییس شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی در سخنانی در جریان مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید حراست شهرداری احمدآباد مستوفی، از عملکرد، زحمات و خدمات ارزشمند محمدرضا طهماسبی، مسئول سابق حراست شهرداری تجلیل نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، فداکار با تجلیل از مدیریت و نظارت شایسته طهماسبی در طول دورات تصدی سمت مسئولیت حراست شهرداری بیان داشت: آقای طهماسبی حدود 5 سال و نیم در این سمت حضور داشتند و به خوبی با موقعیت شهر، فضای شهرداری، خلقیات مردم و مسائل مختلف در این ارتباط آشنایی پیدا کردند و با این آگاهی و بهره گیری از تجارب بسیاری که در زمینه کارهای حراستی داشتند، توانستند نظارت مناسب و موثری بر بخشهای مختلف شهرداری اعمال کنند که در مدیریت صحیح طرح ها و برنامه های شهری نقش بسیار موثری داشت.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای طهماسبی در مسئولیت جدیدی که بر عهده گرفته است، به ایوب بیگ پوری، مسئول جدید حراست شهرداری خوشامد گفت و برای او در سمت جدیدش آرزوی موفقیت نمود.
در ادامه این نشست، مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی نیز ضمن خوشامدگویی به ایوب بیگ پوری، مسئول جدید حراست، با تقدیر از خدمات محمدرضا طهماسبی، مسئول سابق حراست شهرداری، وی را مشاوری امین خواند که در زمینه مدیریت هرچه بهتر فرایندها و برنامه های توسعه شهر بسیار موثر و کارا بوده است.
تعداد بازدید: 14
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal