شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/04/18 تأکید مدیر کل حراست استانداری تهران بر اعمال نظارت دقیق و موثر از سوی مسئولین حراست شهرداریها
تأکید مدیر کل حراست استانداری تهران بر اعمال نظارت دقیق و موثر از سوی مسئولین حراست شهرداریها
علیمحمد اسلامی، مدیرکل حراست استانداری تهران در سخنانی در جریان نشست تکریم و معارفه مسئولین قدیم و جدید حراست شهرداری احمدآباد مستوفی بر ضرورت اعمال نظارت دقیق و موثر از سوی مسئولین حراست شهرداریها تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، اسلامی با مهم توصیف نمودن نظارت حراست بر عملکرد شهرداریها، اصلی ترین وظیفه حراست را رصد بی وقفه و گزارش اوضاع به مدیریت شهرداری دانست و اظهار داشت: حراست وظیفه دارد تا با رصد و نظارت تحولات، قبل از هرچیز از وقوع پیشامدها و اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کند و این پیشگیری یکی از اساسی ترین کارکردهایی است که می توان به حراست مرتبط دانست.
وی در ادامه ضمن تقدیر از خدمات ارزنده محمدرضا طهماسبی، مسئول سابق حراست شهرداری احمدآباد مستوفی برای ایوب بیگ پوری، مسئول جدید حراست شهرداری در انجام شایسته مسئولیتش در این سمت آرزوی توفیق نمود.
گفتنی است در جریان این مراسم مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری، پیمان فداکار، رییس شورای اسلامی شهر به نمایندگی از تمامی اعضای شورا و دیگر مسئولین شهرداری از جمله محمد فیضی لاله لو، رییس اداره بازرسی و مجتبی قالبی، مسئول اجراییات شهرداری، ضمن خوشامدگویی به ایوب بیگ پوری، مسئول جدید حراست شهرداری از زحمات و خدمات شایان توجه محمدرضا طهماسبی، مسئول پیشین حراست قدردانی نمودند.
تعداد بازدید: 41
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal