شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/05/19 پیام تبریک سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت 17 مرداد؛ روز خبرنگار
پیام تبریک سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت 17 مرداد؛ روز خبرنگار
مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی با صدور پیامی هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و دست اندرکاران امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کار رسانه ای و مطبوعاتی، رسالتی بس سنگین و خطیر است است که در منطق و عمل خبرنگاران و روزنامه نگاران حرفه ای و متعهد، به دور از هرگونه حب و بغض و سوگیری سیاسی و جناحی دنبال می شود تا آنگونه که باید و شاید، اخبار و گزارشات خبری را با شفافیت، صداقت و صراحت به عموم مردم منتقل کنند و بدین سان زمینه ساز بسط و گسترش تعقل و خردورزی در جوامع شوند.
خبرنگاران وجدان بیدار بشریت و از جمله صادق ترین و بااخلاص ترین انسان های جامعه هستند که همواره و در سخت ترین شرایط در جست و جوی کشف واقعیت و ارائه کامل و بی نقص آن به مردم می کوشند و شور و اشتیاق واکنش همگانی به وقایع و رخدادها و موج همدردی و همدلی عمومی در هنگامه سختیها و مصائب را ایجاد می کنند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و دست اندرکاران امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و آرزوی توفیق روزافزون برای این عزیزان دارم.
تعداد بازدید: 8
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal