شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/05/19 جشنواره دهه ولایت در شهر احمدآباد مستوفی برگزار می شود
جشنواره دهه ولایت در شهر احمدآباد مستوفی برگزار می شود
با تدابیر صورت گرفته از سوی مدیریت شهری، جشنواره دهه ولایت( از عید سعید قربان تا عید فرخنده غدیرخم) در شهر احمدآباد مستوفی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، این جشنواره از شامگاه عید سعید قربان در تاریخ 21 مردادماه جاری تا شامگاه عید فرخنده غدیر خم در تاریخ 29 مردادماه در بازه زمانی ساعات 21 تا 23 شب در میدان فلسطین برگزار می شود و موارد متعددی همچون اجرای موسیقی زنده، اجرای برنامه گروههای مختلف هنری، بخش کارشناسی اجتماعی و گفت و گو با اساتید حوزه فرهنگی اجتماعی، بخش کارشناسی حوزه بانوان و خانواده و گفت و گو با مشاورین و اساتید این حوزه، اجرای برنامه گروههای تواشیح، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی میان حاضرین و قرعه کشی و اهدای جوایز به برندگان و بسیاری موارد متنوع دیگر را در بر می گیرد.
همچنین دایرساختن میز خدمت نیز یکی دیگر از برنامه های این جشنواره است که طی آن هر شب دو یا چند تن از مسئولان شهری حاضر شده و پاسخگوی سوالات و درخواست های همشهریان در حوزه های کاری خود خواهند بود.
همچنین راه اندازی بازارچه عرضه کالا و خدمات هم در این جشنواره پیش بینی شده است. به همین خاطر از کلیه کسبه و تولیدکنندگان در تمامی صنوف دعوت می شود با اجاره غرفه های بازارچه جشنواره دهه ولایت که از تاریخ 21 تا 29 مردادماه جاری برگزار می شود، به عرضه کالا و خدمات خود به همشهریان عزیز بپردازند.
تعداد بازدید: 10
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal