شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/05/22 آغاز پرشور و هیجان جشنواره دهه ولایت در شهر احمدآباد مستوفی
آغاز پرشور و هیجان جشنواره دهه ولایت در شهر احمدآباد مستوفی
جشنواره دهه ولایت در شهر احمدآباد مستوفی با شور و هیجان بسیار و با حضور انبوه شهروندان احمدآبادی و همینطور مسئولین شهر آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، روز نخست این جشنواره همزمان با شامگاه عید سعید قربان در تاریخ 21 مردادماه برگزار شد و با استقبال قابل توجه همشهریان مواجه بود. همچنین اعضای شورای شهر احمدآباد مستوفی، آقایان پیمان فداکار، عبدالرضا قالبی، رضا غلامرضا و جواد حسن از جمله مسئولین حاضر در این مراسم بودند.
گفتنی است با تدابیر صورت گرفته از سوی مدیریت شهری، جشنواره دهه ولایت( از عید سعید قربان تا عید فرخنده غدیرخم) در شهر احمدآباد مستوفی، از شامگاه عید سعید قربان در تاریخ 21 مردادماه جاری تا شامگاه عید فرخنده غدیر خم در تاریخ 29 مردادماه در بازه زمانی ساعات 21 تا 23 شب در میدان فلسطین برگزار می شود و موارد متعددی همچون اجرای موسیقی زنده، اجرای برنامه گروههای مختلف هنری، بخش کارشناسی اجتماعی و گفت و گو با اساتید حوزه فرهنگی اجتماعی، بخش کارشناسی حوزه بانوان و خانواده و گفت و گو با مشاورین و اساتید این حوزه، اجرای برنامه گروههای تواشیح، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی میان حاضرین و قرعه کشی و اهدای جوایز به برندگان، دایرساختن میز خدمت و پاسخگویی مسئولین شهری، راه اندازی بازارچه عرضه کالا و خدمات و بسیاری موارد متنوع دیگر را در بر می گیرد.
تعداد بازدید: 56
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal