شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/07/13 پیام سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت هفته نیروی انتظامی
پیام سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت هفته نیروی انتظامی
مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی، با انتشار پیامی، ضمن تجلیل از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت پایدار و قابل اتکا در سراسر کشور، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان و کارکنان این نیرو در جای جای ایران اسلامی به ویژه در شهر و بخش احمدآباد مستوفی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی در این پیام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته نیروی انتظامی زمان مناسبی است تا خدمات ارزشمند و غیرقابل کتمان این نیرو در حفظ و تحکیم نظم و امنیت و انجام خدمات گسترده انتظامی، امنیتی و اجتماعی در سراسر ایران اسلامی، به نیکویی ارج نهاده شود و گوشه های از زحمات شبانه روزی این عزیزان در قالبهای مختلف صوتی، تصویری، نوشتاری و... در منظر همگان به نمایش گذاشته شود.
امروزه نیروی انتظامی به چنان رکن مهم و انکارناپذیری بدل گشته است که به زیبایی در کلام فرماندهی معظم کل قوا به شایستگی مورد تفقد قرار گرفته است و رهبر معظم انقلاب در باب آن می فرمایند: امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند. «مقام معظم رهبری(مدظله العالی)»
این سطح از تکریم نیروی انتظامی نشان از موفقیت قابل تحسین این نهاد مومن و انقلابی در برآورده ساختن دقیق وظایف و مأموریتهای خویش و نقش برجسته آن در فرایندهای کلان سیاسی اجتماعی کشور است.
اینجانب به نوبه خود ضمن تجلیل از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت پایدار و قابل اتکا در سراسر کشور، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان و کارکنان این نیرو در جای جای ایران اسلامی به ویژه در شهر و بخش احمدآباد مستوفی تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش این عزیزان در ارائه خدمات شایسته و موثر به کلیه هم میهنان را از درگاه حضرت احدیت، طلب می نمایم.
تعداد بازدید: 20
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal