شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/08/13 برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در شهر احمدآباد مستوفی
برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در شهر احمدآباد مستوفی
راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با حضور پرشور و باشکوه دانش‌آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم و مسئولان انقلابی و و لایتمدار در شهر احمدآباد مستوفی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، صبح دوشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور دانش‌آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و اقشار مختلف شهروندان حق طلب و آرمان خواه و مسئولین در شهر احمدآباد مستوفی برگزار شد.
شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز 13آبان، در مسیر راهپیمایی از مقابل مصلی شهر واقع در خیابان شهید رمضانی تا میدان امام حسین(ع)، با به نمایش درآوردن اتحاد و همبستگی خود در پی جویی آرمان های والای امام راحل(ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی، با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند و بر شعار 13 آبان امسال به نام "استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا" تأکید و تصریح نمودند.
در ادامه این مراسم پرچم های دولت جنایتکار آمریکا و رژیم سفاک صهیونیستی توسط راهپیمایان به آتش کشیده شد.
در پایان این مراسم نیز قطعنامه سراسری در محکوم کردن توطئه های استکبار جهانی قرائت شد که با تکبیر حاضران مورد تایید قرار گرفت.
بنابراین گزارش، حجت الاسلام و المسلمین طبایی، امام جمعه و امیر یقین لو، بخشدار احمدآباد مستوفی و رضا غلامرضا، عبدالرضا قالبی، جواد حسن، پیمان فداکار و خانم مهناز باقری، اعضای شورای شهر و مجید شاهرودی، سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی از جمله مسئولین حاضر در این مراسم بودند.
تعداد بازدید: 52
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal