شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/08/23 طی پیامی؛ مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی، میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت
طی پیامی؛ مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی، میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت
ایوب بیگ پوری، مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی، طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به عموم مسلمانان جهان تبریک گفت.
ایوب بیگ پوری، ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت به عموم مسلمانان، اظهار کرد: وحدت و همبستگی میان مسلمین و دوری گزیدن از تفرقه و پراکندگی از جمله تعالیم و آموزه های اصلی و اساسی مکتب وحیانی اسلام است که به دفعات مورد تأکید قرار گرفته و در سخن اولیا و بزرگان دین بدان اشاره شده است.
وی در ادامه با اشاره به بحران های موجود در جوامع اسلامی، دلیل عمده پیش آمدن چنین وضعیتی را فقدان توجه دقیق و کامل به آموزه های اسلامی به ویژه از سوی برخی رهبران کشورهای اسلامی دانست و افزود: در شرایط کنونی وظیفه همگان، توجه به این موقعیت خطیر و درک شرایطی است که در پی بحران آفرینی قدرتهای امپریالیستی در عالم اسلام پدید آمده و در پاره ای موارد به خلق وضعیت نگران کننده و ناگوار در برخی جوامع اسلامی منجر شده است.
بیگ پوری با اشاره به اهمیت وحدت در حل و فصل معضلات اجتماعی و بهبود شرایط جامعه، تصریح کرد: قرآن کریم یکى از مقاصد اصلی رسالت رسول مکرم اسلام(ص) را تالیف قلوب و ایجاد انس و همدلی و به دورانداختن کینه ها و دشمنی ها بیان می کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم تا همگی ما با تمسک به سیره و منش پاک و مطهر معصومین(ع) به نیکی بتوانیم به عمق معنای وحدت و همدلی پی ببریم و با تکیه بر مفاهیم و اعتقادات مشترکی که ما را به یکدیگر پیوند داده است، حرکت خود در جهت یکدلی و یکپارچگی هرچه بیشتر را شتاب بخشیده و از نزاع و تفرقه دوری جوییم.
تعداد بازدید: 56
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal