شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/11/24 صدور و ابلاغ حکم مجید شاهرودی به عنوان شهردار احمدآباد مستوفی از سوی استاندار تهران
صدور و ابلاغ حکم مجید شاهرودی به عنوان شهردار احمدآباد مستوفی از سوی استاندار تهران
طی حکمی از سوی انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، مجید شاهرودی که پیشتر از سوی شورای شهر احمدآباد مستوفی به عنوان شهردار به استانداری معرفی شده بود، رسما به عنوان شهردار احمدآباد مستوفی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، بنا به صورتجلسه شصت و هشتم مورخ 1397/10/11 شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی به عنوان شهردار به استانداری معرفی شده بود که هم اینک با طی مراحل اداری و صدور و ابلاغ حکم وی از سوی استاندار تهران، شاهرودی به عنوان شهردار احمدآباد مستوفی رسما آغاز به کار نمود.
شایان ذکر است، مجید شاهرودی از تاریخ 1397/12/28 با مصوبه شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی منصوب و مشغول به کار شده است و تا هم اینک و پیش از صدور حکم مذکور از سوی استاندار تهران، در جایگاه سرپرست شهرداری، امورات شهر را پیش می برده است.
در متن حکم صادره از سوی انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، آمده است:
جناب آقای مجید شاهرودی
سلام علیکم
بنا به صورتجلسه شصت و هشتم مورخ 1397/10/11 شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی و در اجرای تبصره (3) ذیل بند (1) ماده 80 قانون اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/3/1 و اصلاحات بعدی به موجب این حکم به سمت شهردار احمدآباد مستوفی منصوب می شوید.
امید آن دارم که با جدیت، اهتمام و بهره گیری از نیروهای خدوم و متخصص، هماهنگ با مدیران ارشد شهرستان و استان و تعامل سازنده با کلیه نهادها، سازمان ها و شورای اسلامی شهر و با اتخاذ تدابیر اجرایی و موثر، در جهت ارتقاء هرچه بیشتر خدمات رسانی به شهروندان، هم راستا با برنامه های دولت تدبیر و امید در حیطه وظایف قانونی شهرداران موفق و موید باشید.
انوشیروان محسنی بندپی
استاندار تهران
تعداد بازدید: 150
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal