شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/11/24 پیام تبریک شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن
پیام تبریک شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن

مجید شاهرودی، شهردار احمدآباد مستوفی با انتشار پیامی سالروز میلاد خجسته دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مادر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا اعطیناک الکوثر»

بیستم جمادی الثانی مصادف با میلاد خجسته بانوی دو عالم، در تقویم کشورمان به نام روز زن و مادر نامگذاری شده است تا ضمن تجلیل از مقام درخشان و فراتاریخی آن اسوه تقوی و مکارم اخلاق، فرصتی باشد تا از زنان پاک آیین و نیک اعتقاد ایران اسلامی و مادران فداکار و ازخودگذشته سرزمینمان نیز به نیکی تجلیل شود. زنانی که در جامعه اسلامی مان ضمن پرداختن به نقش ها و وظایف مهم مادری، همسری و... در خانواده، با حفظ تمام اصول اسلامی و الهی، در صحنه های گوناگون حیات اجتماعی نیز حضور دارند و در پیشبرد امورات مختلف اجتماعی و حرکت کلان کشور در راستای تحقق ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) سهم خود را ایفا می نمایند.

‌رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) در مورد جایگاه والای زن در اندیشه اسلامی می فرمایند: «نگاه اسلام به زن، نگاهی است عزت‌بخش، کرامت‌بخش، رشدآفرین، استقلال‌دهنده‌ به هویت و شخصیت زن؛ این ادعای ماست. ما این ادعا را با محکمترین ادله میتوانیم اثبات کنیم.»

امروزه و به برکت انقلاب اسلامی و بسط و توسعه نگرش مقدس آیین انسان ساز اسلام ناب محمدی(ص) به نقش و جایگاه والای زن، زنان آگاه و بیدار کشورمان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی و... نقش آفرینی می کنند و با تأسی به سیره حضرت زهرای مرضیه (س) و اقتدا به شیوه و منش رفتاری ایشان، الگوی زن مسلمان فعال در جامعه را که ضمن فعالیت در عرصه اجتماعی، حجاب و عفاف خویش را حفظ می نماید و ذره ای از اعتقادات و ارزش های خود کوتاه نمی آید را به الگوی ایده آل زنان مسلمان در سراسر جوامع اسلامی بدل ساخته اند.

اینجانب سالروز میلاد فرخنده دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر را به تمامی مومنین و ارادتمندان خاندان اهل بیت(ع) به ویژه زنان و مادران نیک آیین و پاک سرشت ایران اسلامی و همچنین همکاران گرامی ام در شهرداری به ویژه بانوان پرتلاش و سختکوش شاغل در مجموعه، تبریک عرض می نمایم و توفیق همگان در تأسی به سیره اهل بیت(ع) و گام نهادن در مسیر تقوی و پرهیزگاری را از خداوند منان طلب می نمایم.

تعداد بازدید: 64
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal