شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1398/12/25 تقدیر شهردار احمدآباد مستوفی از بسیجیان دلاور، اعضای هیئات مذهبی و سازمان های مردم نهاد به جهت یاری موثر آنان به مدیریت شهری در مقابله با ویروس کرونا
تقدیر شهردار احمدآباد مستوفی از بسیجیان دلاور، اعضای هیئات مذهبی و سازمان های مردم نهاد به جهت یاری موثر آنان به مدیریت شهری در مقابله با ویروس کرونا
مجید شاهرودی، شهردار احمدآباد مستوفی در اظهاراتی از بسیجیان دلاور و همیشه در صحنه، اعضای هیئات مذهبی و سازمان های مردم نهاد سطح شهر به جهت یاری موثر آنان به مدیریت شهری در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، شاهرودی در این ارتباط گفت: حجم مشکلاتی که با شیوع ویروس کرونا با آن مواجهیم بسیار زیاد است و این میزان از مسائل و مشکلات، یاری و همراهی همگان را می طلبد که خوشبختانه شاهد هستیم همچون همیشه بسیجیان دلاور و جان برکف، هیئت های مذهبی و سازمان های مردم نهاد به یاری و همراهی مدیریت شهری برآمده اند که جدا جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.
شهردار احمدآباد مستوفی اضافه کرد: لازم می دانم تا در این ارتباط از برادر گرانقدرم جناب آقای دلیریان فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج 271 عماریاسر، اعضای فرهیخته و بادانش شورای شهر و بالاخص جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای طبایی که به هر نوع ممکن ما را کمک کرده اند تشکر کنم و برای همه این عزیزان آرزوی تندرستی و عزت و سربلندی بیش از پیش بنمایم.
وی افزود: با توجه به اقداماتی که انجام شده و همراهی تمامی عزیزان نیز بر آن مزید شده، در حال حاضر وضعیت مطلوبی را از حیث مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر شاهد هستیم که در پیوند با اقدامات گسترده صورت گرفته در سطح کشور، امیدواری برای به پایان رسیدن این بحران را دوچندان کرده است.
شاهرودی در پایان گفت: بر خود لازم می دانم همچنین از همکاران عزیز و پرتلاشم در مجموعه شهرداری به ویژه عوامل زحمتکش و خدوم حوزه معاونت خدمات شهری که همچون همیشه خدمت به مردم را بر راحتی و آسایش خود ارجح دانسته و در صف نخست خدمت رسانی به همشهریان هستند و با ضدعفونی کردن و گندزدایی بی وقفه، مکرر و شبانه روزی شهر سعی بر تضمین سلامت شهروندان دارند هم قدردانی نمایم و زحمات این عزیزان را ارج بنهم. امیدوارم با عزمی همگانی هرچه سریعتر بر این بحران فائق آییم.
تعداد بازدید: 86
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal