شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/01/01 پیام تبریک مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید و عید مبعث نبی مکرم اسلام
پیام تبریک مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید و عید مبعث نبی مکرم اسلام

ایوب بیگ پوری، مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید 1399 هجری خورشیدی و همچنین عید سعید مبعث نبی مکرم اسلام(ص) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، در این پیام آمده است:

باد نوروزی همی در بوستان بتگر شود

تا ز صنعش هر درختی لعبتی دیگر شود

باغ همچون کلبه بزاز پر دیبا شود

باد همچون طبله عطار پر عنبر شود

بار دیگر با فرارسیدن بهار و سال جدید، نگاه انسان به درون خویش، افکارش و برنامه هایش معطوف می شود تا ببیند و بداند که تا پیش از این چه کرده و ازاین پس چه می خواهد بکند و باید کدام راه و طریق را در ادامه حیات خویش در پیش بگیرد.

نوروز برای تمامی جهانیان پیام آور شادی و عشق و مهربانی است تا با گونه گونی رنگهایش و با تنوع خیره کننده گل ها و برگهایش نوید ایامی سرشار از عطوفت و مهر و دوستی را به بشر عرضه دارد. به ویژه که بهار امسال با چنان بهاری خوش آب و رنگ و خوش عطر و بو پیوند خورده که روح و جان انسان را می نوازد و او را مهیای دریافت پیام های روحانی و الهی می کند. عید فرخنده مبعث رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) که فصل شکوفایی میوه های روحی و معنوی در ضمیر وجود انسان است و او را به بازشناسی فطرت پاک و معصوم خویش دعوت می کند.

اینجانب فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1399 و همچنین عید پر خیر و برکت مبعث نبی مکرم اسلام(ص) که به معنای واقعی کلمه عید فضیلت و اخلاق است را به همگی هم میهنان عزیز به ویژه شهروندان متدین احمدآباد مستوفی تبریک می گویم و عنایت خاصه حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) را برای همگان از درگاه حضرت دوست طلب می نمایم. همچنین سربلندی، شکوه و اقتدار بیش از پیش کشور عزیزمان را در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری شده است، آرزومندم.

در پایان به عنوان یک عضو کوچک از مجموعه خدمتگزاران شما در مدیریت شهری احمدآباد مستوفی درخواست می نمایم تا همگی اصل قرنطینه خانگی را در این ایام جدی بگیریم و رعایت کنیم تا به لطف خداوند یکتا هرچه زودتر شاهد رخت بربستن بحران شیوع ویروس کرونا از میهن عزیزمان باشیم.

تعداد بازدید: 95
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal