شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/01/01 پیام تبریک شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید و عید مبعث پیامبر گرامی اسلام
پیام تبریک شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید و عید مبعث پیامبر گرامی اسلام
مجید شاهرودی، شهردار احمدآباد مستوفی در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید 1399 هجری خورشیدی و همچنین عید سعید مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، متن این پیام به شرح ذیل است:
ز کوی یار میآید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی
به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی
بهار در فرهنگ ما ایرانیان ریشه و قدمتی دیرین دارد و به تمامی در سبک زندگی و افکار و اندیشه هایمان متجلی است. برای ما مردم ایران تغییر فصل ها و آمدن سال جدید، علاوه بر دگرگونی در طبیعت حامل یک پیام مهم اخلاقی و معنوی نیز هست و آن اینکه همسو با طبیعت باید در درون انسان نیز رخدادی شگرف به وقوع بپیوندد و خانه دل از زنگار کینه ها و دشمنی ها زدود و درخت دوستی و محبت در سینه نشاند.
امیدوارم همه ما در این بهار زیبا و دلپذیر این پیام را دریافت نماییم و به قامت روح خویش جامه معنویت و اخلاق والا بپوشانیم. خاصه که این بهار زیبا عطرآگین شده است به بوی خوش عید مبعث رسول گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) که بهار انسانیت و معرفت و اعتقاد است و به سعادت و رستگاری اخروی انسان اشاره دارد.
اینجانب فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1399 و همچنین عید فصیلت و تقوا، مبعث نبی مکرم اسلام(ص) را به یکایک هموطنان فرهیخته و شهروندان شریف احمدآباد مستوفی تبریک می گویم و برای همگان سلامت و سعادت ابدی و حرکت در مسیر صالحان و نیکان را آرزو می نمایم. همچنین امید دارم در سال جدید که توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال جهش تولید نامگذاری شده است، عزت، عظمت و اقتدار روزافزون ایران اسلامی را مشاهده بنماییم.
در پایان به عنوان یک خدمتگزار کوچک مردم از تمامی شهروندان فهیم و بادانش تقاضا دارم تا با پیوستن به پویش من در خانه می مانم، همگی با هم عزم جزم کنیم تا بلای ویرانگر شیوع ویروس کرونا را از میهن به در کنیم و در خاتمه این بحران به جشن و شادی بنشینیم.
تعداد بازدید: 84
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal