شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/04/23 تاکید شهردار احمدآباد مستوفی بر رعایت جدی تر نکات بهداشتی و سلامتی در سطح شهر
تاکید شهردار احمدآباد مستوفی بر رعایت جدی تر نکات بهداشتی و سلامتی در سطح شهر
شهردار احمدآباد مستوفی در سخنانی خطاب به شماری از معاونین و مسئولین شهرداری بر رعایت جدی تر نکات بهداشتی و سلامتی در سطح شهر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا و هشدارهای مکرر مسئولین کشور، بیان داشت: نخستین کاری که ما لازم دیدیم انجام دهیم الزام استفاده از ماسک برای تمامی پرسنل و همشهریان عزیزی است که قصد ورود و انجام کارهای اداری خود در شهرداری را دارند. الزامی که به صورت کشوری اعلام شده است. رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تمام اقدامات لازم در این راستا باید با جدیت بیشتر از قبل دنبال شود.
شهردار احمدآباد مستوفی تاکید کرد: به تمامی عوامل مربوطه و واحدهای دخیل تاکید می کنم امر پاکسازی و ضدعفونی کردن مکرر نقاط اجتماعات و محل های عمومی شهر باید ادامه یابد و به هیچوجه نمی بایست خللی در روند اقدامات مقابله با کرونا ایجاد شود.
شاهرودی در پایان گفت: همچنین لازم است تا مسئولین مربوطه بر استفاده تمامی پرسنل از لوازم ایمنی و سلامتی نظارت نمایند و به ویژه این امر را در خصوص عوامل خدوم امور شهر و فضای سبز که بیشترین درگیری کاری را در محیط بیرون دارند، اعمال نمایند تا خدایی ناکرده شاهد اتفاقات ناگوار در این خصوص و ابتلای این عزیزان به بیماری کووید19 نباشیم.
تعداد بازدید: 42
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal