شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/05/07 رییس شورای شهر احمدآباد مستوفی: نماز جمعه در ترویج فرهنگ دینی و شکست توطئه های دشمنان نقشی مهم و حیاتی داشته است
رییس شورای شهر احمدآباد مستوفی: نماز جمعه در ترویج فرهنگ دینی و شکست توطئه های دشمنان نقشی مهم و حیاتی داشته است
رضا غلامرضا، رییس شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی با تقدیر از نقش اثرگذار ائمه جمعه سراسر کشور در حیات سیاسی اجتماعی جامعه، عنوان داشت: نماز جمعه در ترویج فرهنگ دینی و شکست توطئه های دشمنان نقشی مهم و حیاتی داشته است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، رییس شورای شهر احمدآباد مستوفی با تبریک 5 مردادماه سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی با فرمان حضرت امام خمینی(ره) و به امامت آیت الله طالقانی به مقام عظمای ولایت و ائمه جمعه و خدمتگزاران این عرصه در سراسر کشور ابراز داشت: سنگر نماز جمعه از جمله مهمترین جلوه ها و عرصه هایی بوده است که همواره در بیداری و آگاه سازی جامعه نقش ایفا کرده و از این رهگذر در تحکیم بنیان های نظام اسلامی تأثیری چشمگیر داشته است.
غلامرضا ادامه داد: با نشر معارف اسلامی و تبیین ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) و همچنین شرح و بیان مسائل و مشکلات مختلف جامعه از این طریق، یک محور وحدت استوار و گسست ناپذیر ایجاد شده است که با تقویت روزافزون آن امیدواری برای بهبود وضعیت کشور و تداوم عزت و عظمت ایران اسلامی بسیار بیشتر می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید به شهر خودمان نیز اشاره کنم که بسیار خرسند و خوشنودیم که چندین سال است از محضر پرفیض و بابرکت امام جمعه فرهیخته و گرانقدرمان جناب حجت الاسلام و المسلمین طبایی بهره می بریم. به واقع ایشان در شهر ما منشا خیرات و برکات فراوان بوده اند و جدای از بهره مندی از تعالیم و ارشادات ارزشمندشان، کمک های موثر و راهگشای ایشان را در برطرف ساختن بسیاری از موارد مربوط به شهر به نیکی شاهد بوده ایم.
تعداد بازدید: 21
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal