شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/06/22 معاون خدمات شهری شهرداری: با تغییر پیمانکار ناوگان اتوبوسرانی به زودی خدمات مناسب تر و باکیفیت تری به شهروندان ارائه می گردد
معاون خدمات شهری شهرداری: با تغییر پیمانکار ناوگان اتوبوسرانی به زودی خدمات مناسب تر و باکیفیت تری به شهروندان ارائه می گردد
حسن غلامی معاون خدمات شهری شهرداری احمدآباد مستوفی گفت: با تغییر پیمانکار ناوگان اتوبوسرانی به زودی خدمات مناسب تر و باکیفیت تری به شهروندان ارائه می گردد و از هرجهت وضعیت قابل قبول تری را بدین سبب شاهد خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، غلامی توضیح داد: روند تغییر پیمانکار با توجه به مطالبات مردمی مدنظر قرار گرفت و با برگزاری مناقصه به انجام رسید و پیمانکار جدید در حال حاضر آغاز به کار نموده است.
معاون خدمات شهری شهرداری احمدآباد مستوفی با پوزش خواهی از شهروندان به سبب بروز پاره ای از مشکلات و ناهماهنگی ها در جریان تغییر فرایند کاری ناوگان اتوبوسرانی، تاکید کرد: یقینا با ایجاد نظم و سامان مناسب طی روزهای بعد وضعیت کاملا منظم و به سامانی را شاهد خواهیم بود و مشکلات پیش آمده کاملا برطرف می شود. زمان حرکت اتوبوس ها و کیفیت اتوبوس ها نیز با نظارت کامل و مستمر شهرداری روندی مطلوب به خود خواهد گرفت.
تعداد بازدید: 17
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal