شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/08/03 پیام شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت حضرت مهدی(عج)
پیام شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت حضرت مهدی(عج)
مجید شاهرودی، شهردار احمدآباد مستوفی با انتشار پیامی، ضمن تسلیت شهادت مظلومانه امام حسن عسکری(ع)، آغاز امامت منجی عالم بشریت، حضرت حجت بن الحسن العسکری، مهدی موعود(عج) را به تمامی شیعیان و آزادگان جهان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، در متن پیام مجید شاهرودی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هشتم ربیع الاول، سالروز شهادت مظلومانه حضرت امام حسن عسکری(ع) به دست شقی ترین خلق زمانه خویش است. امامی که در راهنمایی مردم به طریق صواب و صالح و دفاع از حقانیت اسلام ناب محمدی(ص)، لحظه ای آرام نگرفت و تمام دوران عمر کوتاه مبارکشان، به جهاد فی سبیل الله و نشر معارف نبوی(ص) و اندیشه وحی و توحید سپری شد. جهادی که به متزلزل شدن پایه های حکومت جور و ستم پیشه وقت انجامید تا بدانجا که در نهایت به شهادت مظلومانه آن امام همام به دست عمال جنایتکار آن نظام طاغوتی منجر شد.
شهادت جانسوز حضرت امام حسن عسکری(ع) را به عموم مسلمین و حق طلبان عالم تسلیت عرض می کنم و عنایت خاصه آن حضرت در حق تمامی دوستداران و ارادتمندان اهل بیت(ع) را از درگاه خداوند منان طلب می نمایم.
همچنین نهم ربیع الاول نیز مصادف با آغاز امامت یگانه منجی عالم بشریت و برفرازنده پرچم حق و داد، حضرت حجت بن الحسن العسکری مهدی موعود(عج) است که آخرین امید بشر برای صلاح و رستگاری و پایان یافتن همیشگی ظلم و ستم به شمار می آیند. این مناسبت فرخنده را به حضور تمامی شیعیان و آزادگان عالم تبریک می گویم و آرزومندم تا همگی ما به گونه ای زیست اخلاقی و اجتماعی خود را سامان دهیم که در نهایت به رضایت آن حضرت و فراهم آمدن اسباب ظهور حضرتشان بینجامد.
تعداد بازدید: 104
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal