شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/10/17 پیگیری مطالبات کارگران از سوی عضو  شورای شهر احمدآباد مستوفی در دیدار با رییس اداره کار شهرستان اسلامشهر
پیگیری مطالبات کارگران از سوی عضو شورای شهر احمدآباد مستوفی در دیدار با رییس اداره کار شهرستان اسلامشهر
عبدالرضا قالبی، عضو هیئت رئیسه شورای شهرستان اسلامشهر و عضو شورای شهر و همچنین مسئول اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهر و بخش احمدآباد مستوفی در دیدار با پیران، رییس اداره کار شهرستان اسلامشهر، مطالبات قشر کارگری شهر و بخش احمدآباد مستوفی و شهرستان اسلامشهر و موارد مربوط به بهبود وضعیت آنان و حل مشکلات مبتلابه این قشر شریف را پیگیری نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، بررسی وضعیت شغلی ایثارگران عزیز، پیگیری ابلاغ قانون بازنشستگی کارگران شهرداری با 25 سال سابقه بیمه، طرح مساله اشتغال اتباع بیگانه که وضعیت کار در احمدآباد مستوفی را با مشکل مواجه کرده اند و برخی موارد دیگر از جمله موضوعاتی بود که قالبی در این جلسه بدان اشاره داشت.
مسئول اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهر و بخش احمدآباد مستوفی در بخشی از سخنان خود در این جلسه خطاب به رییس اداره کار شهرستان اسلامشهر گفت: متاسفانه اتباع بیگانه غیرمجاز به گستردگی در کارگاه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی احمدآباد مستوفی به جای جوانان و نیروی کار بومی به کار مشغول هستند و به معنای واقعی کلمه مشکل بیکاری را در این منطقه تشدید نموده اند. همچنین مساله دیگری که بسیار کارگران این منطقه را آزار می دهد این است که بعضی صاحبان کسب و کارها در زمینه پرداخت حق بیمه کارگران، تعلل و یا کوتاهی می کنند و بعضا نیز به استخدام کارگران با شرایط سخت و از جمله با بندهای غیرقانونی در قرارداد یا بدون قرارداد و یا با قرارداد سفید امضاء مبادرت می ورزند که لازم است در این زمینه ها از سوی اداره کار، بازرسی و نظارت جدی صورت گیرد و این مشکلات برطرف شود.
سرهنگ خدا کرمی فرمانده بسیج ادارات شهرستان اسلامشهر نیز در این جلسه حضور داشت و وی نیز به طرح پاره ای از موضوعات در حوزه بسیج ادارات پرداخت.
عبدالرضا قالبی همچنین در جلسه دیگری با رسولی رییس اداره ثبت اسناد شهرستان اسلامشهر، دیدار و با وی در خصوص مشکلات مربوط به اسناد مالکیت اراضی و مسکن بسیاری از شهروندان احمدآباد مستوفی گفت و گو نمود و خواستار حل مشکل این عزیزان شد.
تعداد بازدید: 13
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal