شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1399/12/05 تاکید شهردار احمدآباد مستوفی بر رعایت حداکثری نکات و دستورالعمل های بهداشتی ویژه ایام کرونایی
تاکید شهردار احمدآباد مستوفی بر رعایت حداکثری نکات و دستورالعمل های بهداشتی ویژه ایام کرونایی
مجید شاهرودی شهردار احمدآباد مستوفی در اظهاراتی بر رعایت حداکثری نکات و دستورالعمل های بهداشتی ویژه ایام کرونایی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی در سخنانی در این ارتباط خطاب به مسئولین مربوطه در شهرداری ابراز داشت: خوشبختانه هم اکنون در کشور شرایط مناسبی از حیث شیوع ویروس کرونا وجود دارد و ما از آن شرایط بسیار خطرناک ماه های پیش عبور کرده ایم. اما باید توجه داشت که تا زمانی که بحث واکسیناسیون عمومی به سرانجام نرسیده و مادامی که اکثریت جمعیت کشور در برابر این بیماری مقاوم نشده باشند، نمی توان از پایان پاندمی کرونا سخن گفت.
شهردار احمدآباد مستوفی در ادامه تاکید کرد: در این میان بحث شیوع گونه جهش یافته ویروس کرونا هم مطرح است که این مساله نیز شرایط را تا حدودی پیچیده کرده است.
این مقام مسئول با شکننده ارزیابی کردن شرایط موجود، بر رعایت حداکثری نکات و دستور العمل های بهداشتی، تاکید و خاطرنشان کرد: به تمامی همکاران عزیزم و مسئولین محترم واحدها تاکید می کنم در بالاترین حد ممکن به پروتکل های بهداشتی پایبند باشند و این مساله را هم در ارتباط با ارتباطات خود در درون مجموعه و هم در ارتباط با موارد مرتبط با همشهریان گرانقدر به ویژه در زمینه ناوگان اتوبوسرانی با جدیت دنبال نمایند.
تعداد بازدید: 5
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal