شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/02/12 مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری احمدآباد مستوفی: آماده حمایت از فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی در سطح شهر هستیم
مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری احمدآباد مستوفی: آماده حمایت از فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی در سطح شهر هستیم
مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری احمدآباد مستوفی با اشاره به تاکیدات مکرر شهردار احمدآباد مستوفی در خصوص اهمیت مباحث فرهنگی، از آمادگی این مجموعه جهت حمایت از فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی در سطح شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، اسکندری در این خصوص گفت: برنامه های ماه مبارک رمضان شامل کلاس های تلاوت قرآن، تفسیر، حدیث و... در تمامی مساجد و مراکز فرهنگی شهر برقرار است و شهروندان نیز به گستردگی از آن استقبال نموده اند. ما نیز در چارچوب مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری هرآنچه در توان داشته ایم برای کمک به فعالان این عرصه به کار گرفته ایم و تاکنون نیز موفق شده ایم به خوبی به آنان یاری رسانیم.
مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری افزود: خوشبختانه جناب آقای شهردار در این زمینه بسیار تاکید دارند و بسیار به مقولات فرهنگی اهمیت می دهند که این دست ما را در یاری رساندن به مراکز و مجموعه های فرهنگی شهر باز نگه داشته است. از این رو با خاطری آسوده در این جهت حرکت کرده و همراهی و همفکری لازم با فعالان فرهنگی را ارائه نموده ایم.
وی در پایان با قدردانی از زحمات پرسنل زحمتکش معاونت خدمات شهری شهرداری و حسن غلامی معاون خدمات شهری در زمینه حضور و همکاری همه جانبه آنان در برگزاری مراسم فرهنگی و کمک به هیئات و مساجد، اظهار داشت: حقیقتا این عزیزان همواره یار و یاور ما بوده اند و از نظافت و جاروکشی محل های برگزاری مراسم از ابتدا تا پایان آیین ها گرفته تا یاری رساندن در طول مراسم و... همواره به ما لطف داشته و دارند که بنده به نوبه خود صمیمانه از آنان قدردانی می نمایم.
تعداد بازدید: 8
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal