شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/03/11 مهیاسازی بستر فضای تبلیغات انتخاباتی در شهر احمدآباد مستوفی
مهیاسازی بستر فضای تبلیغات انتخاباتی در شهر احمدآباد مستوفی
شهردار احمدآباد مستوفی با تشریح اقدامات شهرداری در حوزه انتخابات از مهیاسازی بستر فضای تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی شهردار احمدآباد مستوفی با اشاره به تأکیدات مکرر حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب و دیگر مقامات عالی کشور در خصوص انتخابات اظهار داشت: بر همین اساس تک تک ما وظیفه داریم در انتخابات پیش رو به تکلیف خود عمل کنیم و با رقم زدن حماسه پرشور دیگری زمینه تقویت وحدت و اقتدار ملی را فراهم آوریم.
وی با تأکید بر عزم شهرداری جهت انجام رسالت خود در جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن انتخابات به فعالیت های شهرداری در خصوص تسهیل در زمینه تبلیغات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: نصب سازه های موقت برای تبلیغات نامزدهای محترم شورای شهر و انتخابات ریاست جمهوری، پیش بینی فضای لازم برای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، نصب بنرهایی مزین به کلام مبارک حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت انتخابات و... بخشی از اقدامات شهرداری در جهت کمک به پرشورتر برگزار شدن انتخابات است که یا انجام گرفته یا در حال انجام است.
شاهرودی تبعیت همگان از مر قانون را از جمله موارد مهم در هر انتخاباتی برشمرد و اظهار داشت: براساس قانون چسباندن پوستر در فضاهایی غیر از فضاهای مشخص شده توسط شهرداری ممنوع بوده و از نامزدهای محترم انتظار می رود تا این مهم را رعایت نمایند و در تبلیغات خود بدان توجه داشته باشند چرا که عدم رعایت آن موجب مخدوش شدن چهره و منظر شهر شده و هزینه های گزافی را نیز در ارتباط با پیراستن شهر از آثار تبلیغات به مدیریت شهری تحمیل می کند که در واقع تحمیل هزینه به مردم عزیز است.
تعداد بازدید: 61
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal