شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/03/13 پیام تسلیت شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد
پیام تسلیت شهردار احمدآباد مستوفی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد
مجید شاهرودی شهردار احمدآباد مستوفی در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را به تمامی هم وطنان ارجمند بالاخص شهروندان انقلابی احمدآباد مستوفی تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، مجید شاهرودی در پیام خود نوشته است:
نهضت ماندگار امام خمینی(ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی و ثمره ارزشمند و پربرکت آن، نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمامی ویژگیها و مشخصه های درخشان و برجسته اش همچون عدالت خواهی، آرمان گرایی، معنویت طلبی، مقابله با مستکبران و حمایت از مستضعفین و... چنان اثر عظیم و شگرفی را در پهنه ایران اسلامی و در منطقه و جهان پدید آورده است که امروزه ایدئولوژی نظام اسلامی و جهان بینی آن لرزه بر اندام قدرت های زورگو و مستکبر جهانی و ایادی حقیر منطقه ای آنان افکنده و آنان را به پذیرش پیشرفت همه جانبه و عزت و عظمت روزافزون ایران اسلامی و نقش آفرینی بی بدیل آن در منطقه و جهان وادار ساخته است.
و به واقع بیش و پیش از هر چیز، این رشد و تعالی و اقتدار و عظمت را باید مرهون تفکر و اندیشه و مشی الهی و انقلابی بزرگمرد تاریخ معاصر، حضرت امام خمینی(ره) دانست که با رقم زدن آن قیام بزرگ و پرورش افکار مردمی، مسیر کشور را از منجلاب سیاهی و تباهی دوران طاغوت به سوی نور و روشنایی منبعث از ارزش های اسلامی و الهی تغییر داد و زمینه ساز یکی از بزرگ ترین انقلابات تاریخ بشری گشت.
ایام 14 و 15 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی و نیز سالروز قیام خونین 15 خرداد 1342 را به حضور تمامی هم وطنان ارجمند بالاخص شهروندان شریف و انقلابی احمدآباد مستوفی تسلیت می گویم و امیدوارم همگی ما با درک و دریافت درست از مبانی انقلاب و آرمان های امام راحل(ره)، همچون آن شهیدان جاودانه انقلاب اسلامی، در طریق پاسداری از اصول و ارزش های انقلاب و حفظ و حراست از کیان کشور و نظام اسلامی، تحت لوای رهبری فرهمندانه مقام عظمای ولایت، ثابت قدم و استوار باشیم.
در پایان همچنین 25شوال سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک سپهر درخشان ولایت و امامت، رئیس مذهب تشیع، حضرت امام جعفر صادق(ع) را به حضور تمامی مسلمین و مومنین و ارادتمندان خاندان مطهر اهل بیت عصمت و طهارت(ع) تسلیت و تعزیت عرض نموده و عنایت خاصه آن امام همام را در حق همگان از درگاه یکتای لایزال مسألت دارم.
تعداد بازدید: 61
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal