شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/03/18 مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی: حضور و مشارکت گسترده در انتخابات، ضامن حرکت عزتمندانه و مقتدر کشور در صحنه های منطقه ای و بین المللی است
مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی: حضور و مشارکت گسترده در انتخابات، ضامن حرکت عزتمندانه و مقتدر کشور در صحنه های منطقه ای و بین المللی است
مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی ضمن اشاره به این موضوع که حضور و مشارکت گسترده در انتخابات، ضامن حرکت عزتمندانه و مقتدر کشور در صحنه های بین المللی است، همگان را به حضور در انتخابات و مشارکت در این عرصه مهم و حیاتی سیاست کشور دعوت نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی، ایوب بیگ پوری در این خصوص گفت: در 28 خرداد انتخابات مهمی را پیش رو داریم که هم به سرنوشت کلی کشور و تعیین رییس جمهوری از سوی مردم مرتبط می شود، هم با امور مدیریت شهرها و روستا و انتخابات شوراها در پیوند است و هم البته انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری.
مدیر حراست شهرداری احمدآباد مستوفی ادامه داد: آنچه که در طول حیات پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بدان تأکید شده و به جد در ساختار سیاسی کشور، موکد شده و به طور ویژه نیز در کلام امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(حفظهم الله) بر آن تصریح شده، نقش و اثرگذاری مردم در تعیین سرنوشت خویش و جهت گیری های کلان اداره کشور است که در تمامی ارکان حاکمیتی کشور و نهادهای تصمیم گیر، ساری و جاری است.
بیگ پوری افزود: این مهم یعنی سپردن سرنوشت مردم به دست خویش، امری است که کاملا در انطباق با آموزه های اصیل اسلامی و الهی ملت بزرگ ایران قرار دارد و در ساختار سیاسی نظام اسلامی نهادینه شده است. از این رو حفظ این دستاورد مهم و حراست از این میراث ماندگار امام راحل(ره) نکته ای بسیار اساسی و حیاتی است که جز با حضور پای صندوق های رای و مشارکت عمومی در انتخابات حاصل نمی شود.
وی تصریح کرد: از سوی دیگر باید به این نکته نیز توجه داشت که مشارکت مردمی از جمله مهم ترین پایه های تضمین کننده اقتدار و امنیت ملی است و تمام کشورها در محقق ساختن این مولفه مهم سیاسی می کوشند. این امر در کشور عزیز ما ایران که به طور گسترده با دشمنی های منطقه ای و جهانی مواجه است از اهمیت مضاعف برخوردار است و به یقین باید گفت که حضور و مشارکت گسترده در انتخابات، ضامن حرکت عزتمندانه و مقتدر کشور در صحنه های منطقه ای و بین المللی است.
این مسئول در پایان با تأکید مجدد بر نقش نهاد انتخابات در سرنوشت سیاسی کشور گفت: همگان به ویژه شهروندان عزیز احمدآباد مستوفی و همکاران پرتلاشم در مجموعه شهرداری را دعوت می کنم که روز 28 خرداد پای صندوق های رای حاضر شوند و این تکلیف مهم شرعی و میهنی را به جا آورند.
تعداد بازدید: 31
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal