شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/04/21 نگاهی به برنامه های مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری احمدآباد مستوفی در خرداد و تیر 1400
نگاهی به برنامه های مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری احمدآباد مستوفی در خرداد و تیر 1400
محسن اسکندری مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری احمدآباد مستوفی برخی از اقدامات و برنامه های انجام شده توسط این مجموعه در ماه های خرداد و تیر 1400 را تشریح نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی اسکندری در این خصوص گفت: با عنایت به سیاست های کلی مدیریت شهری در توجه به مؤلفه های فرهنگی در خردادماه که مناسبت های متعددی نیز داریم برنامه های متعددی توسط مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری طراحی و اجرا شد که به فراخور موقعیت بتواند پاسخگوی آن مناسبت های خاص باشد.
مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری توضیح داد: در این راستا در مناسبت هایی همچون سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، 14 و 15 خرداد سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد و مناسبت های دیگری همچون شهادت امام جعفر صادق(ع)، ولادت حضرت معصومه(س)، ولادت باسعادت امام رضا(ع)، شهادت مظلومانه امام محمد تقی(ع) و 7 تیر سالروز انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی توسط منافقین کوردل و شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 نفر از یاران صدیقشان، برنامه های متعددی به اجرا درآمد که از جمله آن می توان به برپایی ایستگاه صلواتی، توزیع اقلام فرهنگی در میان همشهریان و پخش کلیپ های صوتی و تصویری مذهبی و انقلابی و برخی موارد دیگر اشاره کرد.
اسکندری اضافه کرد: همچنین در سالروز رحلت امام راحل(ره) نیز چندین خودرو در قالب کاروان خودرویی با هدایت و مدیریت مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری به سمت حرم مطهر حضرت امام(ره)، روانه و شمار کثیری از همشهریان انقلابی ضمن تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ادامه راه شهدای انقلاب و حرکت در راستای آرمان های والای الهی امت اسلامی تاکید کردند.
وی در ادامه توضیحات خود ابراز داشت: با توجه به تأکیدات مکرر جناب آقای دکتر شاهرودی شهردار محترم در خصوص توجه جدی به مباحث فرهنگی اجتماعی، برنامه های متعددی را در دست اجرا داریم که یقینا با قدرت و قوت تمام به اجرا درخواهد آمد.
اسکندری در پایان از حمایت تمام قد نیروی مقاومت بسیج و همچنین مجموعه روابط عمومی شهرداری در راستای برگزاری مناسب و بی اشکال برنامه ها، تقدیر و تمامی اقدامات و خدمات صورت گرفته مورداشاره را مرهون همکاری و همراهی موثر و کارگشای آنان دانست.
تعداد بازدید: 37
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal