شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/07/21 مسئول روابط‌عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی: همکاری مدیریت شهری با اولیاء مدارس و مراکز آموزشی شهر در سال تحصیلی جدید ادامه پیدا خواهد کرد
مسئول روابط‌عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی: همکاری مدیریت شهری با اولیاء مدارس و مراکز آموزشی شهر در سال تحصیلی جدید ادامه پیدا خواهد کرد
مسئول روابط‌عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی از ادامه همکاری مدیریت شهری با اولیاء و مدیران مدارس و مراکز آموزشی شهر در سال جدید تحصیلی خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، میثم کرمیان در این خصوص اظهار داشت: امسال نیز چون سالیان گذشته شهرداری با اقداماتی همچون رنگ آمیزی و نقاشی فضای داخلی و محیط بیرونی مدارس، انجام عملیات ترمیم کلی و ضروری در فضاهای آموزشی و... سعی نمود تا وضعیت را برای شروع به کار مدارس در سال جدید تحصیلی و حضور دانش آموزان عزیز در کلاس های درس آماده نماید.
کرمیان افزود: این روند در طول سال نیز ادامه پیدا می کند و با توجه به ابلاغ و تاکید شهردار محترم جناب آقای دکتر شاهرودی در این ارتباط، تا آنجا که در توان ما باشد در راستای رفع مشکلات این مراکز تلاش خواهیم نمود.
وی در پایان همچنین با بیان این نکته که عمده اقدامات انجام شده در این راستا به روی دوش عوامل زحمتکش خدمات شهری شهرداری قرار دارد، از زحمات آنان در این حوزه تقدیر نمود.
تعداد بازدید: 26
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal