شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/10/21 سرپرست جدید شهرداری احمدآبادمستوفی: عزم و اراده جدی در راستای خدمتگزاری به همشهریان، شایسته سالاری و عمل سریع و فوری در جهت توسعه شهر، مبنای کار ما در مدیریت شهری خواهد بود
سرپرست جدید شهرداری احمدآبادمستوفی: عزم و اراده جدی در راستای خدمتگزاری به همشهریان، شایسته سالاری و عمل سریع و فوری در جهت توسعه شهر، مبنای کار ما در مدیریت شهری خواهد بود
سرپرست جدید شهرداری احمدآبادمستوفی در اظهاراتی در جریان مراسم معارفه خود، عزم و اراده جدی در راستای خدمتگزاری به همشهریان عزیز، شایسته سالاری و توجه به کمیت و کیفیت کار پرسنل و عمل سریع و فوری در جهت توسعه شهر را مبنای کار در دوره جدید مدیریت شهری اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، ابوالفضل محمدزاده که به تازگی و به اتفاق آرای اعضای شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شده است در مراسم معارفه خود که با حضور اعضای شورای شهر و مسئولین شهرداری در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات ارزنده صورت گرفته از سوی مجید شاهرودی سرپرست پیشین شهرداری و همچنین قدردانی از حسن اعتماد اعضای شورای شهر که او را به این سمت انتخاب کرده اند، بر لزوم اقدام سریع در جهت خدمتگزاری هرچه شایسته تر به شهروندان گرامی تاکید کرد و گفت: ضروری است تا ما در مدیریت شهری به عنوان خادمین مردم با در دستور کار قرار دادن اقدامات سریع و فوری و اجرای برنامه ها و طرح های شهری مناسب و قابل قبول، فرآیندهای مثبت و اثرگذار در جهت توسعه شهر و بهبود اوضاع را فراهم آوریم و شرایط مطلوبی را برای رفاه و آسایش هرچه بهتر مردم قدرشناس احمدآبادمستوفی ایجاد نماییم.
محمدزاده با اشاره به ظرفیت های بالای احمدآبادمستوفی در جهت رشد و ترقی افزون تر ابراز داشت: لازمه این امر عزم و اراده همگانی در مدیریت شهری در راستای خدمتگزاری به مردم است و از این رو مبنای کار ما در دوره جدید بر اساس شایسته سالاری و توجه به کار و عمل همکاران عزیز است تا بتوانیم در زمانی کوتاه روندهای مثبت و ارزشمندی را در جهت حل مشکلات موجود و اجرای طرح های عمرانی و خدماتی درخور همشهریان گرامی به وجود بیاوریم.
ابوالفضل محمدزاده که به تازگی و با رأی هر 5 عضو شورای شهر به سرپرستی شهرداری احمدآبادمستوفی انتخاب شده است پیش از این قریب به 8 سال به عنوان دهیار روستای حسن‌آباد خالصه مشغول به فعالیت بوده است و در آن دوره نیز عملکرد روشن و درخشانی از خود بر جای گذاشته است. تا بدانجا که به دفعات از سوی نهادهای بالادستی از وی تقدیر شده است.
محمدزاده همچنین با رای تمامی اعضای شورای شهر به عنوان شهردار احمدآبادمستوفی نیز انتخاب شده است که مراحل اداری مربوط به آغاز فعالیت وی در این جایگاه و صدور حکم او از سوی استاندار تهران در حال انجام است. تا آن زمان وی به عنوان سرپرست شهرداری مسئولیت مدیریت شهری احمدآبادمستوفی را بر عهده خواهد داشت.
پیش از این و از آغاز به کار دوره ششم شورای شهر احمدآبادمستوفی مجید شاهرودی سرپرست شهرداری بود که با پایان دوره سرپرستی اش، با انتخاب شورای شهر، ابوالفضل محمدزاده جایگزین او شد. شاهرودی پیش از آن هم و در دوره پنجم شورا به عنوان شهردار احمدآبادمستوفی فعالیت می نمود.
تعداد بازدید: 49
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal