شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1400/10/23 سرپرست شهرداری احمدآبادمستوفی: ساماندهی ورودی شهر و نظم بخشی مناسب به این محدوده را در اولویت کار داریم
سرپرست شهرداری احمدآبادمستوفی: ساماندهی ورودی شهر و نظم بخشی مناسب به این محدوده را در اولویت کار داریم
سرپرست شهرداری احمدآبادمستوفی در بازدید از ورودی شهر بر ساماندهی و نظم بخشی مناسب به این محدوده تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، ابوالفضل محمدزاده در جریان این بازدید که با همراهی وحید حاجی وند و جلیل مصطفی وندی دو‌ تن از اعضای شورای شهر و شماری از مدیران شهرداری همراه بود، با اشاره به برخی مشکلات که در ورودی شهر از سمت بزرگراه آزادگان و حاشیه جاده احمدآباد مستوفی وجود دارد، عنوان داشت: در نظر داریم تا با برنامه ریزی دقیق و مدون و همچنین با ایجاد هماهنگی با نهادهای شهرستانی در خصوص ساماندهی ورودی شهر اقدام کنیم و این منطقه را به نحو مطلوبی منظم سازیم.
سرپرست شهرداری احمدآبادمستوفی در ادامه به شماری از واحد‌های صنفی آلاینده در این قسمت همچون برخی واحد‌های جمع آوری و تفکیک پسماند و نیز تعدادی از احشام فروشی ها اشاره کرد و ابراز داشت: این موارد آلودگی از جمله مواردی است که می بایست به سرعت نسبت به رفع آن اقدام نمود. موردی که علاوه بر ایجاد آلودگی زیست محیطی منظر شهری را هم در این ناحیه تخریب کرده و حتی بستری را برای رشد برخی نابه هنجاری های اجتماعی فراهم نموده است.
محمدزاده در پایان خطاب به حمیدرضا صمدی معاون خدمات شهری شهرداری نکاتی را در خصوص رسیدگی به وضعیت ورودی شهر متذکر شد و خواستار انجام هرچه سریعتر موارد شد.
تعداد بازدید: 10
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal