شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1401/02/24 شهردار احمدآبادمستوفی: با نصب پایه چراغ های جدید در بلوار شهید ابوالقاسم وضعیت روشنایی در این محدوده بسیار بهبود می یابد
شهردار احمدآبادمستوفی: با نصب پایه چراغ های جدید در بلوار شهید ابوالقاسم وضعیت روشنایی در این محدوده بسیار بهبود می یابد
شهردار احمدآبادمستوفی از بهبود و تقویت روشنایی بلوار شهید ابوالقاسم به دنبال نصب پایه چراغ های جدید در این محدوده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، مهندس محمدزاده با اشاره به درخواست های مردمی در این زمینه گفت: با توجه به مطالبات مردمی در این حوزه و لزوم تقویت روشنایی بلوار شهید ابوالقاسم، با تلاش عوامل زحمتکش خدمات شهری شهرداری چندین پایه چراغ مدرن را در این بلوار نصب کردیم تا وضعیت بدین لحاظ در این قسمت از شهر بهبود یابد.
مهندس محمدزاده افزود: پایه چراغ های تهیه شده در این راستا از حیث شکیل بودن و زیبایی نیز مدنظر قرار گرفته اند تا به این واسطه منظر شهری نیز از زیبایی مناسبی برخوردار شود.
شهردار احمدآبادمستوفی گفت به زودی و با تکمیل فرایند نصب این پایه چراغ ها شهروندان گرامی می توانند از نورپردازی و روشنایی آن بهره ببرند.
تعداد بازدید: 12
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal