شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1401/02/24 علیرضا مصطفی وندی عضو شورای اسلامی شهر احمدآبادمستوفی: حمایت و همراهی با مدیران مراکز آموزشی در ارائه خدمات شایسته به فرزندان و آینده سازان شهر را وظیفه خود می دانیم
علیرضا مصطفی وندی عضو شورای اسلامی شهر احمدآبادمستوفی: حمایت و همراهی با مدیران مراکز آموزشی در ارائه خدمات شایسته به فرزندان و آینده سازان شهر را وظیفه خود می دانیم
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر احمدآبادمستوفی علیرضا مصطفی وندی در اظهاراتی گفت:
بی گمان مدیریت شهری در حوزه عملکرد خود طیف وسیعی از اقدامات را می تواند و باید پوشش دهد که کمک و همراهی با مدیران مراکز آموزشی در جهت آموزش و پرورش شایسته فرزندان و آینده سازان شهرمان یکی از آنها است.
شورای شهر با تاکید بسیار از این موضوع حمایت می کند و در دوره های مختلف و در چارچوبی که قانون به شهرداری اجازه می دهد این مسأله را مد نظر قرار داده و دنبال می کند.
از همین رو اقداماتی همچون رنگ آمیزی مدارس در ایام آغازین سال تحصیلی، رفع نواقص و مشکلات پیش آمده در فضاهای آموزشی با کمک عوامل زحمتکش و خدوم شهرداری، آسفالت محوطه مدارس و... از جمله اقداماتی است که همگی با حمایت و تاکید شورای شهر از سوی مدیریت شهری به انجام رسیده و البته همچنان نیز ادامه خواهد داشت.

تعداد بازدید: 14
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal