شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1401/08/30 مسئول ورزشگاه تختی شهرداری: اقدامات انجام شده در توسعه ورزش در دوره اخیر مدیریت شهری بی سابقه بوده است
مسئول ورزشگاه تختی شهرداری: اقدامات انجام شده در توسعه ورزش در دوره اخیر مدیریت شهری بی سابقه بوده است
حسین محمدی مسئول ورزشگاه تختی شهرداری با تقدیر از همراهی و همگامی شورای شهر و ابوالفضل محمدزاده شهردار احمدآبادمستوفی در توسعه ورزش در احمدآبادمستوفی‌ اقدامات انجام شده در این ارتباط در دوره اخیر مدیریت شهری را بی سابقه دانست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، حسین محمدی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در این دوره اظهار داشت: یکی از بزرگترین کارهای صورت گرفته در این دوره بهسازی و احیاء زمین چمن مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی بود که با اقدامات متعدد و مستمر صورت گرفته در ماه های متوالی به سرانجام رسید و متعاقب آن نیز چندین مسابقه مهم دوستانه میان تیم منتخب احمدآبادمستوفی‌ با تیم های فوتبال شناخته شده و معتبر کشوری همچون تیم های ملی پیشکسوتان، تیم رسانه با حضور محمد حسین میثاقی مجری مشهور ورزشی شبکه سه و برنامه فوتبال برتر، تیم هنرمندان که قهرمان 8 دوره مسابقات جهانی هنرمندان بوده است و... برگزار شد.
محمدی همچنین با اشاره به موفقیت های متعدد ورزشکاران احمدآبادمستوفی در رشته های ورزشی رزمی به قهرمانی و درخشش فوق العاده بانوان کاراته کار شهر در مسابقات سوپرلیگ کشوری، قهرمانی پسران نونهال کارته کار در لیگ نونهالان استان تهران و... از موقعیت بسیار مناسب ورزش های رزمی و‌ حمایت مداوم مدیریت شهری در این زمینه خبر داد.
مسئول ورزشگاه تختی در بخش دیگری از صحبت های خود به درخشش کشتی گیران احمدآبادمستوفی‌ در مسابقات مختلف شهرستانی و استانی اشاره کرد و گفت: با نایب قهرمانی نوجوانان شهر در مسابقات لیگ توابع استان تهران شهرستان اسلامشهر و قهرمانی تیم پیشکسوتان استان تهران در مسابقات کشوری با مربیگری مربی توانای احمدآبادی آقای شکیبا و موفقیت های متعدد دیگر وضعیت این رسته ورزشی باستانی و پهلوانی هم بسیار بهبود یافته است.
حسین محمدی همچنین با اشاره به موفقیت های متعدد در رشته های ورزشی والیبال و بسکتبال اظهار داشت: خوشبختانه در رده سنی نوجوانان کلاس آموزشی رشته والیبال راه اندازی شده و یکی از مربیان مجرب و کارآمد این رشته جناب آقای صفری در رده های سنی نوجوانان و جوانان به آموزش می پردازد که با استقبال چشمگیر جوانان عزیز همراه بوده است. همچنین با توجه به بازگشایی مدارس هم بحث استعدادیابی را در مدارس خواهیم داشت که آقای صفری در این زمینه حتما به ما کمک خواهد کرد.
محمدی در ادامه اضافه کرد: در رشته ورزشی بسکتبال هم پیروزی های قابل توجهی را داشته ایم که می توان به حضور ورزشکاران این رشته در تیم های باشگاهی و ملی در رده های سنی مختلف اشاره کنیم. اینجا جای دارد از جناب آقای اسماعیلی مربی خوب بسکتبال تشکر کنیم که با زحمات همیشگی خود موجبات موفقیت ورزشکاران عزیز در این رشته را فراهم آورده به گونه ای که طی سالیان اخیر همواره توانسته ایم در مسابقات لیگ شهرستان اسلامشهر در قالب تیم شهرداری صاحب عنوان باشیم و در جایگاه نخست و یا دوم قرار بگیریم.
مسئول ورزشگاه تختی در ادامه به برنامه گسترده مدیریت شهری جهت توسعه ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: در این حوزه نیز توانسته ایم چندین رشته ورزشی را در این بخش راه اندازی کنیم که می توان به رشته هایی همچون پیلاتس، برایتونیک، حرکات اصلاحی، ایروبیک، والیبال، فوتسال و... اشاره کرد که با توجه به استقبال گسترده بانوان ورزشکار در دوره های مختلف مسابقات ویژه بانوان را به مناسبت هایی همچون هفته دفاع مقدس و... برگزار نموده ایم.
حسین محمدی در ادامه به ورزش کودکان و نونهالان پرداخت و گفت: در این حوزه نیز رشته های مهمی همچون بازی و ورزش که از جمله پرطرفدارترین رشته های مخصوص کودکان است را راه اندازی کردیم. برای این رشته هم یکی از مربیان خوب و مجرب را دعوت به همکاری نموده ایم. از جمله فواید مهم این رشته می توان به افرایش تمرکز کودکان و افزایش تعادل آنها اشاره کرد. همچنین مدرسه فوتبال ویژه نونهالان هم از بدو بازگشایی زمین چمن دایر شده و با استقبال بسیار خوب همشهریان عزیز مواجه بوده است و تاکنون نیز استعدادهای درخشانی در این حوزه به تیم های فوتبال مطرح لیگ نونهالان تهران از جمله پاس قوامین، تیم بزرگ بیرانوند و پرسپولیس معرفی شده اند. شایان ذکر است تیم های بزرگ فوتبال ایران همچون استقلال و پرسپولیس برای برگزاری فستیوال نونهالان به احمدآبادمستوفی‌ آمده و در زمین چمن ورزشگاه تختی با تیم های نونهالان شهر دیدار داشته اند. افزون بر این با ورود این تیم ها و شناسایی استعدادهای ورزشی از سوی آنها کمک شایانی به درخشش نونهالان پراستعداد شهر شده است. همچنین این تیم ها با مشاهده پتانسیل بالای فوتبالی احمدآباد بارها از تیم های نونهالان شهر برای انجام مسابقات و دیدارهای دوستانه دعوت کرده اند.
حسین محمدی همچنین به ورود مربیان مجرب و حرفه ای در رشته های مختلف ورزشی اشاره کرد و افزود: با توجه با استقبال بسیار والدین و خانواده های گرامی رشته ژیمناستیک را برای کودکان و و نونهالان عزیز در شیفت بعد از ظهر راه اندازی کرده ایم که با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید مشکلی هم در مسیر آموزشی کودکان عزیز ایجاد نگردد.
مسئول ورزشگاه تختی در پایان به برگزاری همایش ها و مسابقات به مناسبت های مختلف همچون هفته بسیج، هفته تربیت بدنی و... با حضور پرشور مردم علاقه مند به ورزش اشاره کرد و از برنامه ریزی برای انجام هرچه بیشتر چنین مراسماتی در آینده خبر داد.
تعداد بازدید: 16
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal