شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1402/02/25 شهردار احمدآبادمستوفی: فرآیند ساماندهی و حفاظت ورودی شهر بی وقفه‌ تدوام خواهد داشت
شهردار احمدآبادمستوفی: فرآیند ساماندهی و حفاظت ورودی شهر بی وقفه‌ تدوام خواهد داشت
شهردار احمدآبادمستوفی از تداوم بی وقفه فرآیند ساماندهی و حفاظت از ورودی شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، مصطفی ترکاشوند ضمن اشاره به مطالبات مردمی مطرح شده از سوی همشهریان گرامی در ملاقات های مردمی در خصوص وضعیت ورودی شهر بیان داشت: فرآیند ساماندهی و حفاظت از شکل مناسب ورودی شهر همچون بهبود و تقویت فضای سبز، جلوگیری از فعالیت اصناف غیرمجاز و آلاینده و... از سوی مدیریت شهری در جریان است و همچنان نیز استمرار خواهد داشت.
شهردار احمدآبادمستوفی با تأکید بر لزوم حفاظت صحیح محیط زیستی از پهنه ورودی شهر در راستای صیانت از حقوق شهروندان یادآور شد: با همکاری دستگاه‌های ذیربط شهرستانی و هماهنگی که میان ارگان‌های دست‌اندرکار وجود دارد از فعالیت اصناف آلاینده در محدوده ورودی جلوگیری‌ می کنیم و اجازه نخواهیم داد این موارد در این ناحیه تکرار شود. هم‌اکنون نیز همکاران بنده در قالب مدیریت پسماند و خدمات شهری اخطارهای نهایی را به معدود صنوف مختلف ابلاغ نموده‌اند و البته نیز هماهنگی‌هایی که در سطح شهرستان پیرامون این موضوع نیاز است هم در دست اقدام است. این هماهنگی ها هم دستورالعمل قانونی مرتبط با این موضوع را شامل می شود و هم برخی ملاحظات مدنظر نهادهای بالادستی را شامل می شود.
وی همچنین از تعهد شهرداری بر لزوم صیانت زیست محیطی این منطقه سخن گفت و اقداماتی همچون نخاله برداری و پاکسازی دوره‌ای، تشدید اقدامات نظارتی در مقابله با متخلفین و مذاکره با کارگاه های شن و ماسه مستقر در این قسمت را از جمله موارد انجام شده و در دست اجرا از سوی مدیریت شهری در این خصوص برشمرد.
تعداد بازدید: 50
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal