شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1402/11/20 دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی از آحاد همشهریان انقلابی جهت حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی از آحاد همشهریان انقلابی جهت حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
اعضای شورای اسلامی شهر و حامد آل اسماعیل سرپرست شهرداری احمدآباد مستوفی در پیامی آحاد همشهریان انقلابی را به حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت نموند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
22بهمن روز به ثمر نشستن سالیان متمادی مبارزه و جانفشانی ملت قهرمان ایران اسلامی به رهبری بزرگمرد تاریخ معاصر حضرت امام خمینی(ره) است که به وقوع یکی از مهمترین انقلابات تاریخ جهان و یکی از عظیم ترین تحولات حیات بشری منجر شد. انقلاب و تحولی که جهان معاصر را به شمیم معنویت آکنده ساخت و طومار ظلم و استبداد هزاران ساله ستمشاهی را که در شکل جور و بیداد دژخیمان رژیم پهلوی به اوج رسیده بود چون توفانی شگرف درهم نوردید.
انقلاب اسلامی با نگاه به ارزشهای الهی و اسلامی زمینه های استقلال و آزادی کشور را فراهم ساخت و به سرچشمه و منشأ امید و انگیزه ملل مظلوم و مستضعف عالم اسلام و جهان در حرکت و جنبش بر ضد نظامات استبدادی وابسته به مستکبرین و ابرقدرتهای زورگو بدل گشت.
حرکت حماسی ملت ایران اسلامی با تأسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، به بنای نظام مقدس جمهوری اسلامی منجر شد که در طی سالیان حیات مقدسش با غرور و افتخار در برابر تمام دشمنی ها و دسیسه ها ایستاد و قد علم کرد و پس از رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تحت لوای رهبری داهیانه جانشین شایسته حضرت روح الله(ره)، مقام عظمای ولایت، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) به حیات سرشار از عزت و عظمتش ادامه می دهد و به کوری چشم دشمنان نیز تا همیشه تاریخ پابرجا خواهد ماند.
ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به یکایک آحاد مردم شریف و انقلابی کشورمان و آرزوی توفیق برای مردم مظلوم فلسطین و مبارزان قهرمان جبهه مقاومت در مقابله با متجاوزان صهیونیست، از عموم هموطنان و همشهریان ولایی دعوت می کنیم با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ضمن تجدید عهد و بیعت با مقام معظم رهبری، وحدت و همبستگی ملی و ایستادگی ایرانیان در مسیر ارزش ها و آرمان های والای انقلابی و اسلامیمان را در عرصه جهانی به نمایش درآوریم.
در پایان همچنین فرارسیدن عید سعید مبعث را به عموم مسلمین و مومنین و ارادتمندان خاندان اهل بیت(ع) تبریک و تهنیت عرض می کنیم و تقارن مبارک این دو عید بزرگ را که یکی سرآغاز حرکت بشر از تباهی و مناهی به سوی سرچشمه های امید و روشنایی و رستگاری و دیگری احیاگر نهضت نبوی(ص) و اسلام ناب محمدی(ص) است را به فال نیک میگیریم.
تعداد بازدید: 10
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal