شعار سال جاری لوگو1 پرچم هدر
1402/12/22 قهرمانی تیم والیبال شهرداری احمدآبادمستوفی در مسابقات والیبال ویژه پرسنل ادارت و شرکت‌ها
قهرمانی تیم والیبال شهرداری احمدآبادمستوفی در مسابقات والیبال ویژه پرسنل ادارت و شرکت‌ها
تیم والیبال شهرداری احمدآبادمستوفی در مسابقات والیبال ویژه پرسنل ادارات‌ و شرکت‌ها به مقام نخست دست یافت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، بازی فینال این دوره از مسابقات روز چهارشنبه 23 اسفندماه جاری میان تیم‌های شهرداری و کاله برگزار شد که با برتری تیم شهرداری همراه بود.
این مسابقات به میزبانی و ابتکار مدیریت شهری احمدآبادمستوفی در سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی شهرداری و با حضور تیمهایی از شهرداری احمدآبادمستوفی و چند مجموعه تولیدی صنعتی شهر برگزار شد. در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود از سوی مدیریت شهری به شرکت‌کنندگان اهدا شد.
حسین محمدی مسئول ورزشگاه تختی با تقدیر از حضور و استقبال ورزشکاران از این مسابقات، از برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای برگزاری رقابت‌های ورزشی متعدد در رشته‌های مختلف در ایام آتی خبر داد و گفت: به لطف حمایت و پشتیبانی بی‌وقفه و مداوم شهردار محترم جناب آقای شرفی و اعضای محترم شورای شهر، وضعیت ورزش در احمدآبادمستوفی در شرایط خوبی قرار دارد و ما نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم که ضمن توسعه فضایی که هم‌اکنون در اختیار داریم، در زمینه راه‌اندازی رشته‌های ورزشی جدید، توسعه‌ ورزش بانوان، بهبود امکانات مجموعه و دیگر فعالیت‌های لازم برای ارتقا سطح کمی و کیفی ورزش احمدآبادمستوفی کوشا باشیم.
تعداد بازدید: 26
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري احمدآباد مستوفي مبياشد.
Powered by DorsaPortal